Fleuresse – zdrowa skóra latem

Elementy zewnętrzne mogą naprawdę siać spustoszenie na skórze o każdej porze roku. Tego lata prawdopodobnie zauważyłeś, jak gorące słońce, wiatr i kurz, które pochodzą z zewnątrz , mogą naprawdę pogorszyć stan twojej skóry. Fleuresse to najwyższej jakości linia do pielęgnacji skóry, która może pomóc Ci zadbać o skórę podczas letnich miesięcy zabawy! Oto kilka powodów, dla których warto mieć pod ręką zapas tych produktów, aby zachować swoją promienną skórę.

 

  1. Fleuresse jest pełne niesamowitych składników.

W przeciwieństwie do wielu innych produktów do pielęgnacji skóry, Fleuresse zawiera naturalne składniki, które działają w celu ochrony i rewitalizacji skóry. Zawierają nawet niektóre z tych samych korzystnych składników, które ma Trójkąt Wellness, w tym borówkę kosmetyczną, ekstrakt z owoców noni i witaminę E. tokotrienol. Oprócz tych bogatych składników, Fleuresse wykorzystuje wyciągi z komórek macierzystych roślin z rzadkiego szwajcarskiego gatunku jabłka Uttwiler Spätlauber. Dzięki tej mieszance Fleuresse działa nawilżająco i odżywczo na Twoją skórę, a także nadaje jej jaśniejszy, młodzieńczy wygląd.

 

  1. Daj swojej skórze wysokiej jakości oczyszczenie.

Podczas aktywności i ćwiczeń na dworze, twoja skóra zdecydowanie dostaje uderzenie. Fleuresse Boosting Cleanser zawiera naturalne substancje botaniczne do czyszczenia skóry i umożliwia jej wchłonięcie bogatego składu witamin, przeciwutleniaczy i aminokwasów. Jest on idealne dla Twojej skóry po narażeniu na pot, kurz i słońce!

 

  1. Fleuresse zapewnia intensywne nawilżenie.

Gdy jesteś w letnim słońcu, a Twoja skóra staje się wyjątkowo sucha, Fleuresse może pomóc w zapewnieniu wysokiej jakości nawilżenia dzięki kremowi na dzień i na noc! Krem rozjaśniający na dzień pomaga odżywić, ukoić i uspokoić skórę, zapewniając silne nawilżenie, jednocześnie zmniejszając i łagodząc wygląd drobnych linii i zmarszczek! Jeśli potrzebujesz nawodnienia w nocy, Night Crème również jest dla Ciebie. Night Crème jest bogaty w przeciwutleniacze, witaminy i aminokwasy, które nawilżają, wygładzają i zmiękczają skórę podczas snu. Bez względu na to, na co narażona jest Twoja skóra tego dnia – słońce, wiatr, woda w basenie itp. Day Brightening i Night Crème mogą pomóc utrzymać nawilżoną i zdrową skórę!

 

  1. Rozjaśniający krem ​​na dzień Fleuresse nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych.

Zaraz – czy nie powinniśmy stosować kremów przeciwsłonecznych w naszym schemacie pielęgnacji skóry? Odpowiedź brzmi tak! Jednak filtr przeciwsłoneczny działa najlepiej jako „ostatnia warstwa obrony”, innymi słowy, należy go nakładać na końcu, aby mógł spoczywać na skórze, nie wchłaniając się, jak ma to miejsce po zmieszaniu ze środkiem nawilżającym. Z tego powodu Fleuresse Day Brightening Creme nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych.

  1. Fleuresse jest klinicznie przebadany.

Udowodniono klinicznie, że nasze kosmetyki zwiększają jędrność skóry o 28% i zmniejszają widoczność zmarszczek o 14%. Ponadto 100% uczestników badania klinicznego uznało, że Fleuresse poprawiło ogólny wygląd skóry, zgodzili się, że skóra wydaje się zdrowsza i młodsza, i wszyscy poleciliby nasze preparaty znajomemu. Co więcej, ponad 90% uczestników zauważyło poprawę tekstury skóry, nawilżenia i przejrzystości. Zauważono także zmniejszone kurze łapki oraz zmarszczki.

Fleuresse to wysokiej jakości linia do pielęgnacji skóry bez względu na porę roku, ale widać wyraźne korzyści w miesiącach letnich!  Podziel się tym, co kochasz na swoich stronach w mediach społecznościowych, używając #fleuresse i #healthylivingmovement. Jeśli jeszcze nie próbowałeś Fleuresse lub potrzebujesz uzupełnić zapasy, przejdź na Stronę   

Be Sociable, Share!
fleuresse-zdrowa-skra-latem-kuchnia-faceta