MOJE KYANI

Moje spotkane z KYANI.

Przekonałem się jak ważne jest nie tylko co jemy, ale jakość pokarmów, bo niedobory prowadzą do różnych dolegliwości, na szczęście dobra suplementacja potrafi zdziałać cuda, przekonałem się o tym suplementując się produktami Kyani. Zacznę od początku

Od dłuższego czasu miałem objawy wskazujące na początki przerostu prostaty. Jestem jeszcze młody, mam zaledwie 44 lata. Na początku zbagatelizowałem dolegliwość myśląc, że to jakaś przejściowa dolegliwość. Z czasem  zamiast ustępować zaczęła się nasilać. Było to coraz bardziej dokuczliwe. Częste spacery do toalety, wstawanie w nocy. I sprawność seksualna też spadła.

W marcu zacząłem współpracę z firmą Kyani od początku bardzo regularnie zażywałem NITRO FX. Wtedy głównie ze względu na bardzo czynny tryb życia. I fakt bardzo dobrze czułem się fizycznie. Szybko się regenerowałem po intensywnym wysiłku. Mniej więcej po miesiącu zacząłem przesypiać całe noce. Coraz rzadziej musiałem chodzić do toalety i mniej czasu tam spędzać. I do żony mogę się spokojnie przytulić bez obaw, że znów zawiodę. Mniej człowiek zestresowany.

 Panowie, wierzcie, ale to daje lepsze efekty niż słynna niebieska tabletka.

 Po czterech miesiącach brania NITROFX nie pamiętam już kiedy wstałem w nocy.

 

NitroFX Firma Kyani posiada preparat NITROFX w dwóch stężeniach. W stężeniu standardowym, który bierze się 3 razy dziennie oraz Nitro FX extreme , które zawiera dodatkowe czynne składnki i polecane jest sportowcom oraz osobom 40+.(posiada Certyfikat Międzynarodowej Komisji Antydopingowej )

Tlenek azotu wraz z antyoksydantami potrafi przy regularnej suplementacji cofnąć pewne zmiany takie jak stany zapalne w obrębie śródbłonka który wyścieła ścianki żył i przeciwdziała tym samym powstawaniu blaszki miażdżycowej przez co ma ogromny wpływ na zmniejszenie ryzyka chorób serca, zawałów, zatorów czy chorób miażdżycogennych jak np. wieńcówka.

Naukowcy wręcz zapewniają, że suplementacja tlenkiem azotu uniemożliwia powstanie najmniejszych symptomów chorób serca.

Odkrycie zależności ilości tlenku azotu w organizmie a zdrowiem zostało nagrodzone w 1998 roku Nagrodą Nobla.

Jakie korzyści przy stosowaniu nitroFX firmy Kyani?

 • Lepsze przyswajanie składników odżywczych

 • Zwiększony przepływ krwi

 • Wyższy poziom energii

 • Zdrowe serce

 • Wspieranie systemu odpornościowego

 • Lepsze zdrowie seksualne

 • Zrównoważony poziom cukru we krwi

Kup Teraz

Be Sociable, Share!

One Response to MOJE KYANI

 1. Beata napisał(a):

  Na rynku jest mnóstwo dobrych naturalnych suplementów ale Kyani dla mnie jest wyjątkowe, ze względu na mojego tatę, który po Kyani niesamowicie dobrze się zaczął czuć co wykazują badania i w ogóle samopoczucie….Był po radiologi i przerzutach raka do mózgu i móżdżku ..teraz czuje się świetnie a lekarze nie mogą się nadziwić jak szybko powraca do zdrowia 🙂 Kyani to jedyny na świecie jak na razie, naturalny suplement o tak wysokiej bioaktywności i wskaźniku ORAC dlatego jest skuteczny!
  pozdrawiam
  Beata Górecka
  http://www.taliaosy.pl
  Beata ostatnio opublikowaÅ�..Jak nie utyć zimą?My Profile

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

moje-kyani-kuchnia-faceta