Kolagen Morski

EQ Anti Age Collagen Premium- Kolagen Morski

EQ Anti Age Collagen Premium to innowacyjny produkt zawierający kolagen morski z zieloną herbatą matcha i ekstraktem z rokitnika. EQ Anti Age Collagen Premium to unikalna kompozycja peptydów, aminokwasów i witamin.

 

Badania kliniczne potwierdzają, że suplementy diety zawierające kolagen:

  • stymulują wytwarzanie kolagenu w skórze
  • zmniejszają głębokość zmarszczek
  • zmniejszają przesuszenie skóry już po 8 tygodniach
  • mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn

Niech twoja skóry otrzyma wszystko, co niezbędne!

Wygląd skóry nie odzwierciedla wpływu zewnętrznych czynników, ale nasze uwarunkowania genetyczne oraz wybory żywieniowe, które odgrywają niezwykle istotną rolę w zachowaniu zdrowia i witalności skóry. Kolagen jest białkiem, z którego składają się głębokie, podporowe warstwy skóry. Zapewnia skórze siłę i elastyczność oraz ma wyjątkową zdolność zatrzymywania wilgoci.

EQ Anti Age Collagen Premium to wyjątkowy suplement diety z kolagenem morskim, zieloną herbatą matcha i ekstraktem z rokitnika (Hippophae rhamnoides). EQ Anti Age Collagen Premium to unikalna kompozycja peptydów, aminokwasów i witamin.

Kolagen zawarty w EQ Anti Age Collagen Premium ma niską wagę molekularną, dzięki czemu jest łatwiej przyswajalny przez organizm.

Składniki

Kolagen morski, kwas askorbinowy (witamina C), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), ekstrakt z rokitnika, nikotynamid (witamina B3), zielona herbata matcha, D-pantotenian wapnia (witamina B5).

Składniki w zalecanej dziennej porcji (w 1 saszetce/4,65 g)

Kolagen  morski                                   4500 mg !!!

Zielona herbata matcha                            10 mg

Witamina C                                               50 mg 62,5%*

Rokitnik                                                     25 mg

Witamina B3 (niacyna)                             16 mg 100%*

Witamina B53                                           48 mg 58%*

*Referencyjnej Wartości Spożycia (RWS)

Niska waga molekularna

To, co wyróżnia EQ Anti Age Collagen Premium, to niewątpliwie zawartość kolagenu o niskiej wadze molekularnej, który jest dużo łatwiej przyswajalny przez organizm. Dodaliśmy także zieloną herbatę matcha oraz ekstrakt z rokitnika (Hippophae rhamnoides), ponieważ ich właściwości w zakresie poprawy zdrowia skóry zostały dokładnie zbadane. Zgodnie z najnowszymi badaniami nad spożywaniem hydrolizowanego kolagenu, przyjmuje się, że substancja ta może zredukować głębokość zmarszczek, ma także duży wpływ na poziom nawilżenia skóry:

70 – 80% suchej masy skóry to naturalny kolagen. Wraz z procesami starzenia, skóra traci duże ilości kolagenu, co skutkuje tworzeniem się zmarszczek. Cząsteczki hydrolizowanego kolagenu rozpadają się na mniejsze części i cechują się wysoką bioprzyswajalnością (do 95%). Matsuda i in. stwierdzili w 2006 roku, że spożywanie hydrolizowanego kolagenu może przyczynić się do wytwarzania naturalnego kolagenu w skórze. Istnieją również inne badania, które potwierdzają odkrycia Matsudy. Między innymi – badania przeprowadzone w 2008 roku, które polegały na podawaniu 22 uczestnikom Peptanu (zawierającego hydrolizowany kolagen), wykazały, że po 12 tygodniach zmarszczki badanych zmniejszyły się o 24% w porównaniu z kontrolną grupą przyjmującą placebo. U części badanych nastąpiła także poprawa kolorytu skóry (32%) oraz jej elastyczności (45%).

Udowodniono także, że po spożyciu hydrolizowanego kolagenu następuje zwiększenie wilgotności skóry. Poza badaniami nad Peptanem, wykazały to badania przeprowadzone przez Morganti (1987). 68% uczestników badania potwierdziło zmniejszenie uczucia suchości skóry. Wygląd skóry nie odzwierciedla wpływu zewnętrznych czynników, ale nasze uwarunkowania genetyczne oraz wybory żywieniowe, które odgrywają niezwykle istotną rolę w zachowaniu zdrowia i witalności skóry. Kolagen jest białkiem, z którego składają się głębokie, podporowe warstwy skóry. Zapewnia skórze siłę i elastyczność oraz ma wyjątkową zdolność zatrzymywania wilgoci.

Rokitnik

Rokitnik zawiera duże ilości witaminy C oraz kompleks witamin z grupy B: witaminę B1, B2, B3, B5, B12, a także witaminę A, E i K, 7 różnych flawonoidów, karoten, kwas foliowy, minerały i substancje śladowe takie jak fosfor, potas, wapń, miedź, mangan, magnez, sód, żelazo i cynk.

Rokitnik można przyrównać do naturalnych olejków skórnych, a jego dobroczynny wpływ zawdzięczamy dużym ilościom nienasyconych kwasów tłuszczowych, kwasu palmitynowego, prowitaminy A i E. Ponadto owoce rokitnika zawierają substancje antybakteryjne i poprawiające ukrwienie.

Zielona herbata matcha

Zielona herbata zawiera mnóstwo polifenoli, które są silnymi przeciwutleniaczami, a oprócz wielu innych korzyści zdrowotnych pomaga zapobiegać wczesnemu starzeniu się skóry z powodu stresu oksydacyjnego.

Matcha to japońska odmiana zielonej herbaty w postaci proszku uzyskiwanego z całych liści herbacianych, dzięki czemu zachowuje ona  większość swoich właściwości odżywczych, w odróżnieniu od naparu herbacianego. Matcha wytwarzana jest z liści krzewu herbacianego (Camellia sinensis), a liczne korzyści zdrowotne zawdzięczamy w jej przypadku pochodzeniu i sposobie wytwarzania. Sposób przetwarzania liści herbacianych jest kluczowy dla jakości herbaty

Stosowanie

EQ Anti Age Collagen Premium może zostać rozpuszczony w gorących lub zimnych płynach, na przykład: w herbacie, kawie, mleku czekoladowym, jogurcie, zupie czy sosie.

Zalecana dzienna porcja

1 saszetka. Dzienna porcja nie powinna być przekraczana.

Ostrzeżenie

Produkt zawiera alergeny – wytwarzany jest z ryb i owoców morza.

Dobrze wiedzieć

  • EQ Anti Age Collagen Premium jest naturalnym źródłem łatwo przyswajalnych cząsteczek kolagenu.
  • Głównym składnikiem EQ Anti Age Collagen Premium jest kolagen pochodzenia morskiego, a suplement ten w całości jest pochodzenia naturalnego.
  • Produkt zawiera alergeny – wytwarzany jest z ryb i owoców morza.
  • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pomiędzy 15 a 25°C, w szczelnym opakowaniu, poza zasięgiem dzieci.
  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
  • Wyprodukowano zgodnie ze standardami GMP.

 

Zarejestruj się w naszym sklepie i poznaj nasz system

3 for Free

Dzięki któremu otrzymasz swój produkt za darmo.

Zarejestruj się Teraz

Be Sociable, Share!