Zapraszamy do Ruchu Zdrowego Trybu Życia Kyani

.

Wrzesień jest premierą Ruchu Zdrowego Trybu Życia Kyäni, a my chcemy być przy Tobie, gdy wyruszycie w tę podróż! Firma Kyäni rozpocznie naszą podróż w kierunku lepszego wellness, podzielimy się naszymi postępami na wszystkich naszych platformach społecznościowych. Chcemy oczywiście, aby wszyscy nasi Partnerzy Biznesowi i Klienci uczestniczyli w ulepszaniu swojego życia razem z nami! Więc jak zacząć? Jaka udoskonalająca podróż najlepiej pasuje do Twoich potrzeb? Pamiętaj, wszystko zależy od równowagi. Będziemy koncentrować się na fizycznym, finansowym i duchowym podróżowaniu w Kyäni. Oto sposoby, w jakie możesz uczestniczyć w Ruchu Zdrowego Życia razem z nami i znaleźć równowagę w swoim życiu!

Fizyczna strona Zdrowego Trybu Życia

Utrzymywanie ciała w dobrej kondycji jest jedną z najpopularniejszych podróży do dobrego samopoczucia ludzi. Jednak nie musisz się kłaść na to nacisku, jeśli czujesz, że jest jeszcze inna strefa Twojego dobrego samopoczucia, która wymaga więcej uwagi. Jeśli jednak chcesz skupić się na fizycznej podróży do zdrowego życia, oto kilka prostych wskazówek, jak zacząć:

1. Pozbądź się fast foodów. Przejdź przez szafki – czy jest tam coś, co nie musi tam być? Wiesz, czego szukasz: ciasteczka, przetworzona żywność, żywność pakowana, itp. W pierwszej kolejności skup się na pozbyciu się słodyczy i niepotrzebnych produktów spożywczych, jeśli nie masz pewności, od czego zacząć.

2. Rób zakupy na lokalnym rynku – postaraj się kupować większe ilości owoców, warzyw i chudego mięsa. Poszukaj przepisów, które wykorzystują najmniej przetworzonych składników żywności, a następnie idź na zakupy! Rozważ zamawianie artykułów spożywczych przez internet. Zamawianie przez internet ułatwia wyszukiwanie tylko tych produktów, których potrzebujesz!

3. Wprowadź rutynę fitnessu – staraj się wydzielić co najmniej 30 minut na ćwiczenia dziennie, 3-5 razy w tygodniu, czy to chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, sporty zespołowe itp. Eksperymentuj z kilkoma różnymi ćwiczeniami i znajdź takie, które Ci się podobają. Podróż będzie bardziej satysfakcjonująca, jeśli podoba Ci się to, co robisz! Wreszcie, upewnij się, że Twoje cele są osiągalne. Jeśli postawisz sobie zbyt duże cele, wypalisz się. Zacznij małymi krokami i stopniowo zwiększaj swoją aktywność.

Finansowa strona zdrowego trybu życia

Aby dobrze się czuć, nie zawsze chodzi o dobre odżywianie i ćwiczenia. Finanse to także istotna część naszego dobrobytu. Jeśli martwisz się o pieniądze, Twoje ciało i umysł są tym dotknięte. Jak zarządzasz swoimi finansami? Czy masz problemy z oszczędzaniem pieniędzy? Może wydaje się, że nigdy nie masz ich wystarczająco dużo? Jeśli tak, może warto rozważyć podjęcie finansowej podróży Zdrowego Życia. Oto kilka obszarów, od których możesz zacząć:

1. Ustalanie priorytetów i automatyzacja oszczędności – jeśli żyjesz od wypłaty do wypłaty, może się wydawać, że nie można oszczędzać. Często jednak dokonujesz zakupów, które nie zawsze są konieczne. Zastanów się nad priorytetowym traktowaniem oszczędności nad innymi wydatkami. Zautomatyzuj swoje oszczędności, aby nie musieć pamiętać, aby deponować nowych pieniądzy po każdej wypłacie.

2. Automatyzuj płatności za rachunki – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, automatyzuj płatności za rachunki. Zmniejsza to stres związany z zapamiętywaniem, które rachunki trzeba zapłacić i kiedy, a także unikniesz potencjalnych opóźnień w opłatach! Dokonywanie terminowych płatności również może pomóc zwiększyć Twoją zdolność kredytową. Pamiętaj tylko, by często sprawdzać stan swojego konta bankowego, aby uniknąć opłat za przekroczenie limitu.

3. Cięcie niepotrzebnych kosztów stałych – Przejrzyj swoje ostatnie wyciągi bankowe i karty kredytowe i zrób listę powtarzających się wydatków. Jeśli zobaczysz coś, czego naprawdę nie doceniasz lub nie potrzebujesz, natychmiast pozbądź się tego!

Popraw swoje finanse z Kyani

Duchowa strona zdrowego stylu życia

Umysłowy i duchowy spokój są często bardzo połączone. Co to znaczy dbać o swoją duchową część? Może to być skupianie się na relacjach z innymi, pomaganiu tym, którzy mają mniej szczęścia, poświęcaniu czasu dla siebie, medytowaniu. Oto kilka rzeczy, które należy wypróbować, jeśli chcesz rozpocząć podróż duchową.

1. Skup się na swoich celach, wartościach i przekonaniach – Co sprawia Ci radość? Co Cię ciesza lub pomaga ci osiągnąć cel? Pracuj nad skupianiu się i poświęcaniu uwagi tym rzeczom w czasach spokoju i stresu. Zaplanuj czas z tymi aspektami swojego życia tak, jakbyś planował/s ważne spotkanie i upewnij się, że na nim jesteś!

2. Prowadź dziennik – napisz o swoich radościach, smutkach i obawach, a także o swoich najgłębszych myślach i uczuciach. Oddanie emocji na papier może pomóc Ci wyrazić swoje uczucia i przejść obok negatywnych.

3. Skoncentruj się na pozytywach – Może być trudno skupić się na pozytywach, zwłaszcza gdy wokół Ciebie może być dużo negatywnych emocji. Jednak znajdziesz więcej spokoju i radości, skupiając się na pozytywach. Weź udział w wolontariacie w lokalnej jadłodajni, pomóż nam w wypełnieniu misji Caring Hands, przekazując Potato Paki potrzebującym lub weź udział w wyjazdach służbowych Caring Hands, pomóż komuś w pracy, przyjacielowi lub członkowi rodziny w wykonaniu pracy – to jest świetne przykłady miejsc, w których możesz coś zmienić!

Kroki, aby uczestniczyć w naszym Ruchu Zdrowego Życia:

Jesteś z nami? Czy chcesz wybrać się z nami w podróż w kierunku lepszego wellness? Czy wiesz, jaki obszar Twojego życia wymaga uwagi i równowagi? Jeśli tak, chcemy Cię zobaczyć, zachęcić i zainspirować! Podejmij te kroki, aby przyłączyć się do Ruchu w kierunku zdrowszego życia, z Kyäni u Twego boku:

1. Zdecyduj, gdzie chcesz poprawić swoje samopoczucie. Zacznij od małych rzeczy (nie ma w tym nic złego!), ustal cele i idź dalej, aby Twoja zdrowotna podróż była jak najbardziej owocna! Spraw, aby miało to znaczenie i znaj swoją motywację!

2. Obejrzyj film „Wprowadzenie do zdrowego stylu życia„, aby nabrać rozpędu. Rozpoczęcie podróży może być onieśmielające. Zwłaszcza, jeśli nie wiesz, jak zacząć. Obejrzyj nasz film wprowadzający, aby dowiedzieć się, jakie kroki należy podjąć, aby zrobić pierwszy krok w podróży do Zdrowego Życia!

3. Sprawdź swoją lokalną stronę Kyäni na Facebooku i na Europejskim Instagramie aby uzyskać Inspirację, Porady i Wskazówki. Będziemy Ci wysyłać tony zasobów, gdy będziesz podejmować pierwsze kroki na drodze do zdrowego życia! Jeśli utkniesz, potrzebujesz porady, lub po prostu potrzebujesz usłyszeć od nas i swoich rówieśników, jako że bierzemy udział w tym Ruchu razem, będziemy tam, aby Cię wspierać.

4. Podziel się z nami swoimi podróżami do Zdrowego Życia! Jak tylko wybierzesz podróż, w którą chcesz się wybrać, użyj hashtag #HealthyLivingMovement i podziel się z nami swoimi postępami na wybranych platformach społecznościowych! (Facebook lub Instagram). Podziel się z nami swoimi historiami za pośrednictwem przesłanych filmów, zdjęć lub nawet Facebooka Live. Oznacz nas tagiem, używając @kyanieurope_official również w swoim poście! Chcielibyśmy także, abyś podzielił się swoimi historiami, zamieszczając je na naszej stronie Kyäni Europe na Facebooku!

Życzymy powodzenia w trakcie podróży do Zdrowego Życia! Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, gdy rozpoczniemy Ruch w kierunku lepszego wellness. Nigdy nie będziesz żałować kroków, jakie podejmujesz, aby to osiągnąć! Do zobaczenia wkrótce!

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.