Ból

 

 

Przyczyną bóli stawów i kręgosłupa może być m.in zbyt duża zawartość toksyn, które usadawiając się w częściach miękkich stawów. Przez komórki zostają unieszkodliwiane tworząc wapniowe otoczki czyli zwyrodnienia. Urazy powypadkowe, brak aktywności fizycznej, zwiotczenie mięśni i przez to słabe ukrwienie. Ma to ogromny wpływ na powstawanie bóli w obrębie kręgosłupa i stawów.

Tlenek azotu (Nitrofx) niesamowicie szybko dociera ze składnikami odżywczymi pochodzącymi z Sunrise do mięśni podtrzymujących konstrukcję kręgosłupa, oczyszcza z toksyn  i „napełnia” torebki maziowe stawów, regeneruje się naturalna amortyzacja i tym samym nerwy nie są już uciskane, ból przestaje dokuczać, a stany zapalne zostają pokonane.

oto historie ludzi, którym Kyani ulżyło w bólu:

Agnieszka Depa, Polska.

U mnie zupełnie ustąpił ból dolnego odcinka kręgosłupa. Wreszcie zaczęłam się budzić wypoczęta i co najważniejsze odblokowały mi się zatoki, a miałam ciągle katar, nawet latem.   Dodatkową zaletą zażywania Kyani było obniżenie się poziomu cukru we krwi

J. Boyd, Honolulu,

Przez 28 lat bolały mnie plecy i odczuwałem niesamowity ból nerwu kulszowego.  Miałem przepukline dysku, która uciskała na nerw  rwy kulszowej. Przez ostatnie 10 lat, ból był okropny. Juz mi nie mogli pomóc kręgarze, różne  terapie. Ból był nie do zniesienia, musiałem brać silne środki przeciwbólowe i pigułki nasenne.

Od stycznia 2009 r., nie mogłem usiąść lub położyć się bez ogromnego bólu. Musiałem spać na podłodze, czekać, aż nie mogłem wytrzymać, żeby zasnąć. Musiałem zrezygnować z pracy, nie mogłem jeździć autem, nie mogłem już obciąży  prawej nogi z powodu bólu. W połowie kwietnia 2009 roku, moja córka Cara, przysłał mi kilka próbek Sunrise oraz Nitro FX. W ciągu jednego tygodnia, cały ból w plecach znikł. A w ciągu kolejnego tygodnia, mój ból rwy kulszowej. Mam 69 lat, jestem starym człowiekiem, który ma teraz niesamowite życie, jakbym miał znowu 28 lat. Mogę chodzić, biegać, siedzieć, skakać, i chodzić po schodach. Dziękuję Kyani za zwrócenie  mi mojego życia

  N. Billingsley

Najważniejsze co  zauważyłem to ogromna ilość energii, ale to tylko początek. Zmniejszyły się u mnie bóle reumatyczne w rękach, śpię o wiele lepiej. Nie miałem szczególnych problemów z moim zdrowiem, ale teraz mam takie wspaniałe samopoczucie, jakiego nie miałem wcześniej  i nie muszę  już się zdrzemnąć codziennie, tak jak bywało, zanim zacząłem stosować Kyani.  Mój syn również zauważył, jak bardzo zmieniło się jego samopoczucie jak zaczął jeść  Sunrise , w szkole miał problemy w zawiazku z ADHD, teraz jest duzo lepiej. Te produkty są niesamowite.

Konrad Lach, Polska

Kyani, oj tak… Suplementy zdecydowanie pomogły (w moim przypadku) na stawy, jako pasjonat sztuk i sportów walki oraz Futbolu Amerykańskiego miałem ostre bóle stawów kolanowych, ale po kilku dniach stosowania trójkąta zdrowia, bóle zniknęły. Zauważyłem również że na treningach mam zdecydowanie więcej energii dzięki czemu mogę dawać z siebie jeszcze więcej… Zdecydowanie Polecam!

 

Dopisz swoją historie. czekamy na Ciebie, nikt nie zasługuje na to by żyć w bólu.

 Poznaj trójkąt zdrowia Kyani

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

bl-kuchnia-faceta