Luty jest „ Miesiącem Serca ”

Czy wiesz, że luty to „ Miesiąc Serca ”?

„ Miesiąc Serca ” ma na celu podniesienie świadomości na temat zagrożeń dla zdrowia serca i tego, jak ludzie mogą im zapobiegać.

Ponieważ zdrowie jest tym, na czym najbardziej nam zależy w Kyäni, zebraliśmy cztery kluczowe kroki odnośnie do stylu życia, aby zwiększyć Twoje szanse na utrzymanie zdrowego serca poprzez zmniejszenie czynników ryzyka, w lutym mamy też dla Ciebie niespodziankę.

1. Nie pal

Palenie nie zapewnia żadnych korzyści zdrowotnych. W rzeczywistości każdy pojedynczy papieros spowalnia Cię, sprawia, że jest Ci niedobrze i skraca Twoje życie. A jednym ze sposobów, w jaki to robi, jest przyczynianie się do powstawania problemów z sercem. Nikotyna zawarta w papierosach i innych produktach tytoniowych jest jedną z najbardziej uzależniających substancji na świecie. Ale badania pokazują, że duża część ryzyka związanego z paleniem może zostać drastycznie obniżona po rzuceniu palenia.

2. Utrzymaj zdrową wagę

Nadwaga przyczynia się do problemów z sercem. Badania wykazały, że im wyższy wskaźnik masy ciała (BMI), tym większe ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej. BMI otrzymuje się dzieląc swoją wagę w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu (kg/m²). Zdrowe BMI wynosi poniżej 25 kg/m². Nadwagę definiuje się jako BMI od 25 do 29,9 kg/m², a otyłość definiuje się jako BMI 30 kg/m².

3. Ćwicz

Aktywność fizyczna to świetny sposób na utrzymanie serca w zdrowiu. Regularne ćwiczenia to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego zdrowia. Pomaga to kontrolować stres, poprawiać sen, samopoczucie, kontrolować wagę i pozytywnie wpływa na Twoje funkcje poznawcze. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca chodzenie po 10 000 kroków dziennie, aby zachować zdrowie. Chodzenie może nawet, do pewnego stopnia, zastąpić sport. Na przykład 7 500 kroków równa się jednej godzinie wolnej jazdy rowerem.

Dobrze się składa, że do 28 lutego z każdym Trójkątem Xtreme Wellness Kyäni z zestawem Fleuresse GO Kit 3, oferujemy markowy krokomierz Kyäni, który pomoże Ci śledzić liczbę kroków wykonanych w ciągu dnia.

4. Przestrzegaj zdrowej diety

Zrównoważona i urozmaicona dieta z odpowiednią ilością białka, węglowodanów, tłuszczów i lipidów, szeregu witamin, a także wielu minerałów oraz pierwiastków śladowych również wpływa na utrzymanie zdrowego serca. Podobnie jak Kyäni Sunrise i Kyäni Nitro Xtreme, które zawierają witaminę B1, która przyczynia się to do prawidłowego funkcjonowania serca. Lub EQ PURE ARCTIC OIL, który zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3, które również przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca*.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz