Luty jest „ Miesiącem Serca ”

Czy wiesz, że luty to „ Miesiąc Serca ”?

„ Miesiąc Serca ” ma na celu podniesienie świadomości na temat zagrożeń dla zdrowia serca i tego, jak ludzie mogą im zapobiegać.

Ponieważ zdrowie jest tym, na czym najbardziej nam zależy w Kyäni, zebraliśmy cztery kluczowe kroki odnośnie do stylu życia, aby zwiększyć Twoje szanse na utrzymanie zdrowego serca poprzez zmniejszenie czynników ryzyka, w lutym mamy też dla Ciebie niespodziankę.

1. Nie pal

Palenie nie zapewnia żadnych korzyści zdrowotnych. W rzeczywistości każdy pojedynczy papieros spowalnia Cię, sprawia, że jest Ci niedobrze i skraca Twoje życie. A jednym ze sposobów, w jaki to robi, jest przyczynianie się do powstawania problemów z sercem. Nikotyna zawarta w papierosach i innych produktach tytoniowych jest jedną z najbardziej uzależniających substancji na świecie. Ale badania pokazują, że duża część ryzyka związanego z paleniem może zostać drastycznie obniżona po rzuceniu palenia.

2. Utrzymaj zdrową wagę

Nadwaga przyczynia się do problemów z sercem. Badania wykazały, że im wyższy wskaźnik masy ciała (BMI), tym większe ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej. BMI otrzymuje się dzieląc swoją wagę w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu (kg/m²). Zdrowe BMI wynosi poniżej 25 kg/m². Nadwagę definiuje się jako BMI od 25 do 29,9 kg/m², a otyłość definiuje się jako BMI 30 kg/m².

3. Ćwicz

Aktywność fizyczna to świetny sposób na utrzymanie serca w zdrowiu. Regularne ćwiczenia to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego zdrowia. Pomaga to kontrolować stres, poprawiać sen, samopoczucie, kontrolować wagę i pozytywnie wpływa na Twoje funkcje poznawcze. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca chodzenie po 10 000 kroków dziennie, aby zachować zdrowie. Chodzenie może nawet, do pewnego stopnia, zastąpić sport. Na przykład 7 500 kroków równa się jednej godzinie wolnej jazdy rowerem.

Dobrze się składa, że do 28 lutego z każdym Trójkątem Xtreme Wellness Kyäni z zestawem Fleuresse GO Kit 3, oferujemy markowy krokomierz Kyäni, który pomoże Ci śledzić liczbę kroków wykonanych w ciągu dnia.

4. Przestrzegaj zdrowej diety

Zrównoważona i urozmaicona dieta z odpowiednią ilością białka, węglowodanów, tłuszczów i lipidów, szeregu witamin, a także wielu minerałów oraz pierwiastków śladowych również wpływa na utrzymanie zdrowego serca. Podobnie jak Kyäni Sunrise i Kyäni Nitro Xtreme, które zawierają witaminę B1, która przyczynia się to do prawidłowego funkcjonowania serca. Lub BalanceOil , który zawiera kwasy tłuszczowe Omega 3, które również przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca*.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

luty-jest-miesicem-serca-kuchnia-faceta