Nitro FX i Nitro Xtreme

Kyäni Nitro FX to zastrzeżona mieszanka koncentratu z Noni, która zwiększa wytwarzanie Tlenku Azotu (NO). Znanego również jako „Cząsteczka Życia”, NO regeneruje, chroni i pielęgnuje każdą komórkę ciała.

Badany dogłębnie przez naukowców i lekarzy, w dziesiątkach tysięcy prac naukowych, NO uznany został za silną, pro-zdrowotną cząsteczkę.

Stworzony na podstawie Kyäni Nitro FX™(FX), Kyäni Nitro Xtreme™(NX) zawiera jeszcze więcej azotanu z zastrzeżonej mieszanki koncentratu z Noni dla zwiększonego wytwarzania NO w organizmie.

Kyäni Nitro Xtreme jest specjalnie stworzony pod kątem najbardziej wymagających części Twojego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, biznesmenem, uczniem czy zapracowanym rodzicem, Nitro Xtreme jest doskonałym środkiem zwiększającym energię, wytrzymałość i jasność umysłu

Nagroda Nobla za Tlenek azotu

W 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii wspólnie przyznawało trzech naukowców, Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad,  za odkrycie tlenku azotu jako cząsteczki sygnałowej układu sercowo-naczyniowego. Znaczenie odkrycia tlenku azotu  nie może być zaniżone. Wobec  zanieczyszczenia środowiska i wpływu na nasz organizm jest on obecnie uznawany jako jedna z najważniejszych cząsteczek w organizmie człowieka. W swoim przemówieniu podczas uroczystości rozdania nagród Nobla, profesor Sten Lindahl  powiedział na temat odkrycia: „Wasze odkrycie dotyczące tlenku azotu jako cząsteczki sygnałowej układu sercowo-naczyniowego, nie tylko wyjaśnia zasady działania  grupy ważnych leków, nitrovasodilators, ale także otwiera nowe możliwości dla leczenia pacjenta i diagnozy różnych chorób. Wasze odkrycie wzniosło badania medyczne w nową erę. ”

Co to jest tlenek azotu?

Tlenek azotu to bardzo reaktywny gaz, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie człowieka. To wpływa na różne funkcje fizjologiczne,  stan zapalny, uczenia się i pamięci, trawienia, erekcje prącia i uwolnienie tlenu w tkankach z krwinek czerwonych. Jest produkowany w organizmie poprzez konwersję L-arginina (aminokwas) przez syntezę NO. Proces starzenia się zmniejsza zdolność ciała do wytwarzania tlenku azotu w wyniku czego wielu ludziom brakuje tlenku azotu. Spadek produkcji tlenku azotu, który wynika z wieku jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości  we współczesnym społeczeństwie.

Co on robi?

NO ( chemiczne oznaczenie tlenku azotu ) ma wiele fizjologicznych funkcji w organizmie, ale  najważniejszą rolę w relaksacji mięśni gładkich w tętnicy (rozszerzenie naczyń krwionośnych). Otwarcie tętnic pozwala na zwiększenie przepływu krwi w organizmie. Zwiększa to efektywność, w którym składniki odżywcze i cząsteczki mogą przemieszczać się do obszarów o szczególnym znaczeniu. Niższy poziom tlenku azotu w organizmie w wyniku wieku jest odpowiedzialny za wiele różnych chorób, w tym: miażdżyca, choroba tętnic obwodowych, udar mózgu, utrata włosów, zaburzenia erekcji, cukrzyca i ból.

Roślina Noni

2000 lat temu Polinezyjczycy przywieźli roślinę noni na tereny południowego Pacyfiku jako źródło żywności i leków. Kiedyś praktycznie  każda  część rośliny noni wykorzystywana była w leczeniu takich dolegliwości jak: wrzody lub zmiany w jamie ustnej, różnego rodzaju zapalenia, gorączka, choroby skóry, problemy z oddychaniem, itp. W 1999 i 2000, dr Thomas Burke przeprowadził badanie  in vivo,  testując rozcieńczony sok noni na komórkach śródbłonka (komórki linii wewnętrznej powierzchni naczyń krwionośnych) i odkrył, że sok noni może wytwarzać tlenek azotu! Następnie okazało się, że połączenie wyciągów z całego drzewa może wytwarzać 58 razy więcej tlenku azotu niż badany sok. Badanie Burke i jego mieszanki zostały ostatecznie zoptymalizowane pod kątem maksymalnej produkcji tlenku azotu z  całej rośliny  noni. Doprowadziło to do zastrzeżenia znaku mieszanki ekstraktu noni,znane i markowe jako Kyani Nitro FX.

Poprawienie funkcji seksulanych

Kolejna korzyść związana z Kyäni NitroFX to poprawienie funkcji seksualnych. Tlenek azotu znacząco poprawia krążenie rozszerzając arteria, co prowadzi do zwiększonego przepływu krwi. Wiele dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn jest powiązanych z nieprawidłowościami funkcji krążenia spowodowanymi obniżoną produkcją tlenku azotu w organizmie. Leki farmaceutyczne w postaci syntetycznej przepisywane są często w leczeniu dysfunkcji erekcji. Kyäni NitroFX w sposób naturalny osiąga fantastyczne rezultaty, ponieważ pomaga organizmowi wytworzyć tlenek azotu bez skutków ubocznych związanych z lekami farmaceutycznymi.  Zdolność Kyäni NitroFX’s®do wytwarzania tlenku azotu w organizmie jest bezpiecznym i naturalnym sposobem poprawy funkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn. Właściwy przepływ krwi jest niezbędny do utrzymania prawidłowych funkcji seksualnych, popędu seksualnego oraz przyjemności z nich czerpanych. Zwiększając wytwarzanie tlenku azotu przy pomocy Kyäni NitroFX’s można utrzymać i poprawić funkcje seksualne oraz witalność u kobiet i mężczyzn.

Jaka jest różnica pomiędzy Nitro Fx i Nitro Xtreme?

Nitro Fx jest wiodącym produktem bazującym na roślinie Noni, który wspomaga produkcję tlenku azotu w ciele. Nitro FX cały czas wytwarza zadziwiające rezultaty i od zawsze pozostaje czołowym produktem Kyäni.
NitroXtreme został rozwinięty na podstawie badań i świetnych rezultatów uzyskanych z NitroFx. Zawiera wyższe azotany, koenzym Q10, magnez, cynk chrom i niacynę. Te dodane składniki wzmagają produkcję tlenku azotu i pomagają ciału go wykorzystywać. Jakie są korzyści i dodane składniki w NitroXtreme?

Koenzym Q10
• Naturalny, rozpuszczalny w tłuszczu składnik odżywczy obecny praktycznie w
każdej komórce ciała
• istotny w produkcji ATP, który daje 90% energii w ciele
• wzmacnia układ sercowo naczyniowy oraz poprawia przepływ krwi
• szczególnie celuje we wzmacnianiu systemu immunologicznego oraz poprawia
zdrowie okolic przyzębia
Magnez
• zamienia węglowodany, białka oraz tłuszcze na energię
• wspiera rozluźnienie mięśni oraz koncentrację jak i połączenia nerwowe
• sprzyja zdrowemu metabolizmowi glukozy

Cynk  

• komponent licznych enzymów włączając w to enzym, który zamienia Argininę w
tlenek azotu
• odgrywa rolę w syntezie białka, równowadze cukru we krwi, leczeniu ran oraz
funkcjach mózgu
• wzmacnia system odpornościowy, poprawia wygląd skóry
• wspomaga działanie prostaty
Chrom
• asystuje w pobieraniu cukru z krwi do komórek
• wspomaga regulację poziomu cukru we krwi
• redukuje ryzyko oporu insulinowego
• wspiera utrzymanie szczupłej sylwetki ciała
Niacyna(Wit B3)
• odgrywa ważną rolę w uwalnianiu energii do węglowodanów
• pomaga w rozpadzie węglowodanów i tłuszczów
• wspiera właściwy poziom cholesterolu
• podtrzymuje właściwe funkcje jelit
• pomaga w produkcji hormonów

Jak powinniśmy brać Nitro Xtreme?

Nitro Xtreme powinien być brany do ustnie. Trzymanie produktu pod językiem powoduje
szybszą absorpcję. Kiedy zaczynamy brać produkt, rekomenduje się rozpoczęcie z
mniejszymi ilościami (1 kropla dziennie) aż twoje ciało przyzwyczai się do efektu wyższej
produkcji tlenku azotu. Dawka powinna  być przystosowana do indywidualnych rezultatów.
Sportowcy mogą rozważyć branie większej dawki.

Kyäni ma dwa produkty-Nitro FX i Nitro Xtreme.Jak mogę rozróżnić który jest
właściwy dla mnie?

Nitro Fx jest do regularnego codziennego użytku, Nitro Xtreme na dni wymagające większego wysiłku. Spróbuj obydwu. Nitro FX ma delikatniejszy smak i daje korzyści produkcji tlenku azotu. Nitro xtreme ma szybszy rezultat z dłuższym efektem produkcji tlenku azotu. Smak jest mocniejszy,  są tam także dodatkowe składniki, które wzmagają produkcję tlenku azotu oraz polepszają wykorzystanie go w organizmie. Uważamy, iż ludzie którzy mają bardziej wymagający tryb życia, odniosą więcej korzyści z Nitro Xtreme. Są to sportowcy, biznesmeni, studenci, etc

Jeśli chcesz wypróbować skuteczność Nitro Fx i być pewnym działania zrób badania krwi byś mógł porównać i przekonać się że coraz lepsze samopoczucie i witalność zawdzięczasz właśnie stosowaniu produktów firmy Kyani.

Sprawdź sam ! nic nie tracisz a zyskać możesz zdrowie! Wybór należy do Ciebie.

Skorzystaj z okazji.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

nitro-fx-i-nitro-xtreme-kuchnia-faceta