Tlenek azotu.

Tlenek azotu – Cud dla atletów

 

Tlenek Azotu jest bardzo ważny dla podniesienia osiągnięć tężyzny fizyczne. Badania wykonane w 2010 roku donoszą, o 50-letnich i starszych rowerzystach, którzy dzięki suplementacji produktami Kyani NitroFX i Kyani Nitro Xtreme, zdolni byli przejechać szybciej i dłuższy dystans, niż gdy zażywali komercyjne i ogólnodostępne środki generujące Tlenek Azotu.

Inne studia, również w 2010 roku, potwierdzają korzystny wpływ na osiągi atletów, którzy  urzywali  suplementów wytwarzających w organizmie  Tlenek Azotu. Przy zażywaniu tych środków, obserwowani,  zdolni byli ćwiczyć dłużej przed osiągnięciem punktu wyczerpania.

Kyani NitroFX i Kyani Nitro Xtreme pomaga zwiększyć produkcję Tlenek Azotu w organizmie. Co więcej, potężna mieszanka antyoksygenów znajdujących się w Kyani Sunrise pomaga zapobiec destrukcji tego pierwiastka, po jego stworzeniu.

Kulturyści generalnie koncentrują się na budowie masy mięśniowej . Tlenek Azotu często jest przez nich stosowany do zwiększenia rozmiaru mięśni. Mogłeś spotkać się z terminem „pompy” używanym przez kulturystów. Znaczy on wprost zwiększoną ilość krwi pompowanej do mięśni, powodując „pompę” lub uczucie bardziej ukrwionych mięśni. Większa ilość krwi oznacza zwiększony transport glukozy i tlenu do pracujących mięśni. Glukoza to paliwo wykorzystywane przez komórki do produkcji ATP bądź energii potrzebnej pracującym mięśniom. Efektem działania Kyani NitroFX i Kyani Nitro Xtreme jest zwiększona energia podczas na przykład biegania. Zwiększony przepływ Tlenek Azotu we krwi może także wpływać pozytywnie na wytrzymałość.

Oprócz kulturystów, Tlenek Azotu pozytywnie działa na wszystkich ludzi, którzy regularnie ćwiczą. Ćwiczenia same w sobie zwiększają poziom Tlenek Azotu. Więc, zażywając do tego suplementy posiadające Tlenek Azotu, będziesz mógł ćwiczyć więcej niż zwykle. Podczas ćwiczeń będziesz mógł wyprodukować więcej Tleneku Azotu niż zazwyczaj. Nawet półgodzinny spacer robiony codziennie pomoże Ci zwiększyć poziom Tlenek Azotu. Korzyści, zdrowotne dla serca i kardiologiczne, płynące z ćwiczeń i stosowania Kyani NitroFX i Kyani Nitro Xtreme są dobrze znane w światowej medycynie. Główny szef zarządu, Kirk Hansen mówi, że „Step Up” to nie tylko biznesowy slogan. Kroki, jakie podejmujesz przy budowie mięśni także popchną naprzód twoją naturalną produkcję Tlenek Azotu w organizmie.

Na wszystkie produkty Kyani masz 100% gwarancji satysfakcji. Co oznacza że niczym nie ryzykujesz. Jeśli produkt nie spełni twoich oczekiwań otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz 30 dni testowanie.

Dowiedz sie więcej

Be Sociable, Share!

2 Responses to Tlenek azotu.

  1. admin napisał(a):

    Mam w śród klientów kajakarkę. Olimpijkę 5 miejsce w Londynie. Po tygodniu stosowania stwierdził. Cytuje nie wiem co to jest. Ale jeszcze nigdy tak szybko się nie regenerowałam.
    Od tego momentu łyka to cała kadra. Możesz spróbować bez ryzyka. masz 30 dni. Jak nie będziesz zadowolony to odeślesz opakowanie, a oni zwrócą Ci kasę. http://pawelilnicki.kyani.net/r/eu/en/products.

  2. Gorzka napisał(a):

    Co prawda nie jestem atletką, ale z chęcią przetestuję ten specjał.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

tlenek-azotu-kuchnia-faceta