Wszystko przez te Wściekle Gary.

Adam Gessler zrobił fantastyczny program o gotowaniu. Pokazał w jaki sposób gotować smacznie i mieć z tego przyjemność. We wszystkim, o czym mówił, było tyle pasji i zaangażowania, ze mnie tym zaraził. Tu dowiedziałem się o tym co to jest glutaminian sodu (E-621) i jak niszczy nasza wątrobę, Dodawany do większości przypraw, także do mojej „ ulubionej” Vegety. Potem powiemy sobie o zdrowych przyprawach.

Obejrzałem, klika programów z Panem Adamem i zabrałem się do gotowania w domu. Stwierdzam to naprawdę nic trudnego. Zamierzam się z wami podzielić moim doświadczeniem. Pokazać wam Panowie i Panie. Przepraszam Panie ,że zostały umieszczone na drugim miejscu, ale głównie skupie się na udowodnienie, ze facet w kuchni nie musi być tylko do zmywania garów, ewentualnie obsługi zmywarki.

Pokaże Wam jak można zrobić obiad w 15 minut i nie będzie to pizza z zamrażarki. Jak zaimponować dziewczynie romantyczną kolacją. Po takiej kolacji na pewno zostanie na śniadanie.

Przede wszystkim będziemy gotować to co lobią faceci. Wątróbka, flaki, podroby z drobiu, tatarak, trochę trudniejsze gyros, hamburger, szarme. To wszystko postaramy się przyrządzić w miarę zdrowo i bardzo smacznie.

Dla Pań parę pomysłów na obiad o małym budżecie no i te 15- minutówki, bo wtedy macie więcej czasu dla swoich facetów.


Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

wszystko-przez-te-wciekle-gary-kuchnia-faceta