Zachowaj zdrowie w biurze

Zachowaj zdrowie w biurze z Kyani

W biurze napotykamy wiele wyzwań rzucanych naszemu dobremu samopoczuciu. Wiele z nich wynika z czynników zewnętrznych, niekoniecznie od nas zależnych, takich jak niewygodny fotel biurowy lub brak światła dziennego. Ale wciąż pozostaje wiele rzeczy, które możemy zrobić, aby utrzymać dobre samopoczucie, lub nawet je poprawić podczas pracy w biurze.

Właśnie przybyłeś/aś do biura i już czujesz zmęczenie? Może nie zapewniłeś/aś sobie wystarczającej ilości snu. Brak odpowiedniej ilości snu jest ryzykowny. Wykazano, że brak snu zwiększa zagrożenia związane z wyzwaniami dla naszego dobrego samopoczucia.

Zadbaj o wypoczynek i odpowiednią ilość snu.

Aby uzyskać lepszy sen i być bardziej czujnym w ciągu dnia, zapewnij sobie od 7 do 9 godzin snu każdej nocy. Kładź się spać i wstawaj o stałych porach – nawet w weekendy. Kiedy śpisz, zachowaj w sypialni ciemność i chłód. Unikaj spożywania ciężkich potraw przed snem. Trzymaj urządzenia elektroniczne, takie jak telefony komórkowe i telewizory, poza sypialnią. Kyäni Sunset to idealny suplement do zażywania tuż przed pójściem spać. Kwasy tłuszczowe omega-3 w oleju rybnym z dzikiego łososia i innych dzikich ryb oraz rozpuszczalne w tłuszczach witaminy najlepiej spożywać wieczorem, gdy metabolizm tłuszczów w organizmie osiąga swój szczyt. Tak więc Kyani Sunset zapewni Twojemu ciału cenne składniki potrzebne do nocnej regeneracji, dzięki czemu twój sen będzie bardziej efektywny. A zażycie o poranku Kyani Sunrise pomoże Ci być bardziej produktywnym w ciągu dnia, ponieważ witaminy B2, B3, B6, B12 i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

To co i gdzie jesz jest ważne.

Cokolwiek masz na lunch, upewnij się, że nie jesz przy swoim biurku. A jeśli to robisz, upewnij się, że umyłeś/aś ręce mydłem i ciepłą wodą przed każdym posiłkiem i wyczyściłeś/aś wszystkie powierzchnie przed jedzeniem, ponieważ badanie przeprowadzone w 2007 roku na University of Arizona wykazało, że powierzchnia biurka ma 100 razy więcej bakterii niż stół kuchenny. Nawet spacer do i z kafeterii może być dla ciebie korzystny. Dodanie dwóch minut marszu na godzinę może pomóc pracownikom biurowym zrównoważyć złe skutki siedzenia, jak wynika z badań* przeprowadzonych przez University of Utah.

Czy regularnie czujesz się przytłoczony/a, niespokojny/a lub zestresowany/a w pracy? Nie jesteś sam/a. Badanie przeprowadzone w 2014 r. Przez naukowców z Harvard T.H. Chan School of Public Health, we współpracy z National Public Radio i Robert Wood Johnson Foundation, wykazały, że jeden na pięciu pracowników zgłosił, że doświadczył bardzo dużego stresu w pracy w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a 37 procent doświadczyło pewnych form stresu w pracy. Oczywiście wiele przyczyn stresu, takich jak nadmierne obciążenie pracą, niska pensja, czy praca, która Cię nie pasjonuje, jest poza Twoją kontrolą. Ale na to, na co masz wpływ, to sposób, w jaki radzisz sobie z sytuacjami stresogenymi. Znajdź czas dla siebie. Nie pozwól, aby Twoje dni urlopu pozostały niewykorzystane. Ćwicz relaksowanie się. Naucz się nowej techniki relaksacji, takiej jak medytacja, medytacja mindfulness, ćwiczenia głębokiego oddychania.

Nie zapomnij o odpowiedniej diecie.

Pomocna jest również odpowiednia dieta. Właściwe odżywienie może dać Ci siłę do radzenia sobie ze stresem i zwiększonym zapotrzebowaniem na wydajność. Kyani Sunrise zawiera kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnej sprawności umysłowej, a witaminy B1, B6, B12 i C, a także kwas foliowy przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Przejdź do shop.kyani.net,   skorzystaj z naszej świątecznej promocji i zapewnij sobie składniki odżywcze, aby zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz aby utrzymać prawidłowe funkcje psychologiczne!

*Badanie opublikowano online w Clinical Journal of the American Society of Nephrology.

Be Sociable, Share!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

zachowaj-zdrowie-w-biurze-kuchnia-faceta