Afrodyzjaki


Afrodyzjaki za miast specyfików z apteki.

Żyjemy w czasach viagry. Masz problem – sięgasz po niebieską pigułkę – nie masz problemu. No to po co w ogóle zawracać sobie głowę afrodyzjakami? Z tym , nie masz problemu , to nie tak do końca. Tu warto poczytać, o ubocznych skutkach, częstego zażywania tego specyfiku. Na pewno bardziej przyjemniej będzie, gdy po wspólnym wyrafinowanym posiłku przeżyć finezyjny erotyczny deser.

Afrodyzjaki kojarzą się większości z substancją, po której spożyciu zwiększa się pożądanie. Czy rzeczywiście możemy skomponować posiłek tak, aby uzyskać imponujący efekt w sypialni? Czy przyjmowane przez nas pokarmy wpływają na potencję i doznania seksualne? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej, jeśli je tylko odpowiednio przyrządzimy i podamy .

Na początek niewinne orzeszki;

Ziemne,włoskie,laskowe, pestki słonecznika, ziarna sezamu. Zawierają argininę – aminokwas znany jako roślinna viagra, bo poprawia ukrwienie organów płciowych i zwiększa produkcję nasienia u mężczyzn. Mają jedną wadę, nie działają natychmiast. aby zostać super kochankiem dzięki orzechom i ziarnom, należy jeść je co najmniej przez kilka dni przed planowanym Wielkim Wieczorem. Albo włączyć na stałe do diety.

Teraz czas na warzywa mogące wyzwolić seksualne żądze

Brokuły, szparagi, pietruszka, seler, por, czosnek, kiełki, kapusta czy sałata. Szczególnie dobroczynne właściwości wykazują karczochy, papryka i bakłażan (zwany gruszką miłości). Rośliny te są bogate w witaminy i minerały, obniżają cholesterol we krwi, poprawiają nasze samopoczucie, a do tego zwiększają zdolność do przeżywania orgazmu. Popularna marchew jest źródłem witaminy A i E oraz zawiera dużo β-karotenu, dzięki czemu przypisuje się jej korzystne działanie na potencję.

Następną grupą wspomagaczy są owoce. Korzystnie działają. na popęd płciowy: melony, granaty, banany, mango, kiwi, brzoskwinie, ananasy, jeżyny. Skórka tych owoców zawiera alkaloidy o działaniu halucynogennym, co lekko tłumi nasze wyostrzone zmysły i daje podobny efekt do wypicia kieliszka wina , co wznieca nasze pożądanie.

Teraz coś dla leniwych. Tym co nie chce się robić sałatek, czy dłubać orzechów. Mogą skorzystać z suplementów diety na bazie wyżej wymienionych owoców czy warzyw..

Jednym z nich jest NITROFX firmy Kyani.

Wyciąg z odpowiedniej części rośliny noni wytwarza w sposób naturalny w organizmie tlenek azotu.

Tlenek azotu znacząco poprawia krążenie rozszerzając arteria, co prowadzi do zwiększonego przepływu krwi. Wiele dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn jest powiązanych z nieprawidłowościami funkcji krążenia spowodowanymi obniżoną produkcją tlenku azotu w organizmie. Leki farmaceutyczne w postaci syntetycznej przepisywane są często w leczeniu dysfunkcji erekcji. Kyäni NitroFX w sposób naturalny osiąga fantastyczne rezultaty, ponieważ pomaga organizmowi wytworzyć tlenek azotu bez skutków ubocznych związanych z lekami farmaceutycznymi. Zdolność Kyäni NitroFX’s® do wytwarzania tlenku azotu w organizmie jest bezpiecznym i naturalnym sposobem poprawy funkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn. Właściwy przepływ krwi jest niezbędny do utrzymania prawidłowych funkcji seksualnych, popędu seksualnego oraz przyjemności z nich czerpanych. Zwiększając wytwarzanie tlenku azotu przy pomocy Kyäni NitroFX’s można utrzymać i poprawić funkcje seksualne oraz witalność u kobiet i mężczyzn. WIĘCEJ CZYTAJ TU

 

Be Sociable, Share!

One Response to Afrodyzjaki

  1. Anna Maria Dębniak napisał(a):

    W dzisiejszych czasach pewne tematy choć delikatne są bardzo ważne, a naruszona równowaga organizmu z powodu stresu i zubożonej żywności, daje niestety efekty w postaci problemów w sypialni. To problem jaki dotyka coraz większą liczbę osób nawet po 20stym roku życia w tym również kobiety. Dlatego właśnie należy przykładać większa uwagę do tego co jemy (unikajmy jedzenia typu fastfood), wzbogacać nasze potrawy nie tylko afrodyzjakami, ale również naturalnymi suplementami, które podnoszą nasze możliwości nie tylko w sferze libido, ale też w sferze płodności.
    osobiście polecam produkty NItro FX i Nitro Xtreme firmy Kyani.
    Anna Maria Dębniak ostatnio opublikowaÅ�..SunriseMy Profile

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

afrodyzjaki-kuchnia-faceta